Nacházíte se zde: Úvod > Vavoom

Vavoom

Vavoom! Přitažlivost. Elegance. Styl. OBJEVTE TAJEMSTVÍ FILMOVÝCH HVĚZD.

Trendem ve finální úpravě účesu již nejsou klasická tužidla a pěny, naopak jsou to moderní stylingový výrobky s novými technologiemi, které nabízí i Vavoom.

S Vavoom spolupracují přední kadeřníci celebrit jako např. Mark Townsend - mezi jehož klientky patří takové hvězdy jako Penelope Cruz, Natalie Portman nebo Rachel Weiss. Mark vytvořil účes s Vavoom i pro Reese Whinterspoon při udílení Zlatých glóbů nebo pro Christinu Ricci při udílení letošních cen Grammy.

Řada Vavoom má prostě hvězdný lesk červeného koberce! Vavoom obsahuje nejmodernější aktivní objemovou technologii se stylingovými flexi-polymery - vytváří maximální objem, zajišťuje perfektní tvar, který drží po celý den, a zanechává vlasy hebké na dotyk. Nezanechává nepříjemný pocit na vlasech, zabraňuje jejich slepování a účes tak lze upravovat během celého dne. Vytváří plné elegantní, smyslné, sexy účesy s maximálním objemem a dlouhotrvající fixací, tvarem a zářivým leskem.

Můžete zakoupit v  Salonu Biolage nebo objednat v našem elektronickém obchodě Kosmetika Biolage

Sheer Size - Gel pro absolutní objem

Sheer Size - Gel pro absolutní objem

Objevte kouzlo velkého objemu! Ultralehký čirý gel dodá vašim vlasům absolutní objem.

Nabízí střední fixaci a dodá tak vlasům tvar, který drží. Je tak jemný, že ho ani necítíte, vlasy zanechává hebké na dotyk. Obsahuje novou technologii pro maximální objem, tvar a lesk. Chrání vlasy před teplem.

Návod k použití: Naneste do vlhkých vlasů. Rozčešte, vysušte fénem a upravte do požadovaného tvaru.

KOUPIT

Smooth Me - gel pro uhlazení a funkci

Smooth Me - gel pro uhlazení a funkci

Dosáhněte nejčistší elegance! Gel pro uhlazení a fixaci dokonale usměrní neposlušné vlasy a dodá jim čistý objem a tvar, aniž je zatěžuje.

Technologie aktivovaná teplem účinně zkrotí nepoddajné vlasy, nabízí střední fixaci a přitom vlasy neslepuje. Chrání vlasy před teplem. Umožňuje dokonalou kontrolu účesu po celý den.

Návod k použití: Naneste do vlhkých vlasů a vlasy rozčesejte.
Upravte do požadovaného tvaru, dle libosti použijte fén.

KOUPIT

 

Hold My Body - gel pro dokonalý tvar

Hold My Body - gel pro dokonalý tvar

Podlehněte dokonalým tvarům! Stylingový gel dodá dokonalý tvar a přesnou definici pro účesy, které zaujmou na první pohled.

Jemná struktura poskytuje silnou fixaci, spolehlivě drží účes a poskytuje vlasům zářivý lesk. Obsahuje UV filtr pro zvýšenou ochranu vlasů.

Návod k použití: Naneste do vlhkých vlasů, rozčesejte a vytvořte účes požadovaného tvaru.

KOUPIT

Freezing Spray - lak

Freezing Spray - lak

Zafixujte eleganci! Vavoom lak silný umožňuje díky rychleschnoucí technologii okamžitě zafixovat a vytvořit elegantní účesy.

Zvedá vlasy, dodá jim strukturu, objem a ledově přesný tvar. UV filtr chrání  vlas před sluncem.

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte na suché, upravené vlasy ze vzdálenosti cca 35 cm.

KOUPIT

 

Shape Maker - tvarující lak

Shape Maker - tvarující lak

Zafixujte eleganci ve velkém! Vavoom lak extra silný poskytuje vlasům extra silnou fixaci.

Díky rychleschnoucí technologii okamžitě vytvoří úchvatné elegantní účesy plné velkého objemu a zářivého lesku. Nezanechává nepříjemný pocit na
vlasech a nevysušuje je. UV filtr chrání vlasy před sluncem.

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte na suché, upravené vlasy ze vzdálenosti cca 35 cm.

KOUPIT

Gold Heat Lotion

Gold Heat Lotion

Ultra-lehké lotion pro přirozený objem a zároveň dokonale hladký povrch vlasů. Chrání proti krepatění vlasů ve vlhkém prostředí. Přípravek je ideální pro jemné až normální vlasy. Stylingové účinky Gold Heat Lotion jsou založeny na unikátní technologii rovnoměrného rozptýlení tepla. Obsahuje mikročástice zlata, které rozvádí teplo rovnoměrně po vlasových vláknech a okamžitě aktivují stylingové účinky přípravku.

Díky této technologii není působení tepla soustředěno na jednom místě, ale je rovnoměrně rozprostřeno po celé délce vlasového vlákna. Gold Heat Lotion tak zajišťuje dokonalou ochranu vlasů před nežádoucími účinky lokálního působení horkého vzduchu při foukání.  Přípravek má lehkou texturu smetanové barvy obsahující mikročástice zlata pro termoaktivní účinky a dokonalý lesk vlasů.

 

 

| | Nahoru  ↑