Nacházíte se zde: Úvod > Scalpthérapie

Scalpthérapie

Pro osvěžení vlasů a vlasové pokožky - Cooling Mint osvěžující vlasové terapie pro zdraví vlasové pokožky. Biolage Cooling Mint Scalpthérapie přináší svěží mentolový zážitek. Kolový oříšek povzbuzuje a máta osvěžuje a obnovuje rovnováhu vlasové pokožky.

Obsahuje Bio-Cushion ComplexTM, kombinaci zklidňujících výtažků z ibišku a antioxidantu zeleného čaje, který slouží jako ochranná vrstva vlasové pokožky. Cooling Mint dodává pocit znovuzrození, svěžesti a energie. Máta – osvěžení vlasové pokožky Kolový oříšek – povzbuzení a obnova vlasové pokožky. Bio-Cushion ComplexTM – zklidňuje, ztišuje podráždění a chrání vlasovou pokožku. Glycerin* – odstraňuje přebytečný maz a minimalizuje výskyt mastné vlasové pokožky.

Pro vlasy s lupy. Biolage Scalpthérapie jemně čistí a očišťuje vlasovou pokožku i vlasy. Vlasy zanechává lesklé, hebké a plné síly. Scalpthérapie je určena všem, kteří mají obtíž s lupy nebo svěděním pokožky. Piroctone Olamine – jemně zbavuje lupů a  brání jejich návratu Citrusové kyseliny – hebkost a lesk, hedvábný dotek.

Pro mastné vlasy. Biolage Scalpthérapie napomáhá dosažení rovnováhy normálních až mastných vlasů. Odstraňuje nadměrnou tvorbu mazu na vlasech a vlasové pokožce, do hloubky čistí vlasovou pokožku a nevysouší vlasy.

Můžete zakoupit v  Salonu Biolage nebo objednat v našem elektronickém obchodě Kosmetika Biolage


| | Nahoru  ↑