Nacházíte se zde: Úvod > Amplify

Amplify

NOVÁ PATENTOVANÁ THIXEL - objemová technologie. Objemový systém Amplify, opravdová věda, která utváří silné vlasy.

S aktivními podpůrnými mikročásticemi posiluje jednotlivá vlasová vlákna a zvedá je po celé délce. Vytváří účesy plné bohatého objemu, hustoty a dlouhotrvajícího tvaru. Nezatěžuje vlasy a zanechává je hebké na dotyk. Dosáhněte čeho chcete. Plnější a krásnější vlasy, které jsou příjemnější na dotyk. Objemový systém kosmetiky Amplify obsahuje pokročilé technologie, které chrání barvu a zaručují silnější vlasy. Jedná se o opravdový posilující systém, díky kterému dosáhnete profesionálních výsledků.

Můžete zakoupit v  Salonu Biolage nebo objednat v našem elektronickém obchodě Kosmetika Biolage

amplify - Šampon

amplify - Šampon

Objemový šampon color XL pro jemné vlasy.

KOUPIT

amplify - Péče

amplify - Péče

Péče zvětšující objem vlasů pro jemné vlasy.

KOUPIT
 

Rootlifter spray pro objem ke kořínkům

Rootlifter spray pro objem ke kořínkům

Dodává vlasům objem a sílu tam, kde to vlasy nejvíce potřebují, ke kořínkům.

Ultralehký komplex částic proniká přímo do vlasu, zevnitř jej posiluje, zvětšuje jeho průměr a dodává mu objem. Zůstává ve vlasech do umytí a aktivuje se znovu teplem. Vlasy nezatuhuje, dodává jim flexibilní jemnou fixaci a přiozený lesk. Snadnou a účinnou aplikaci zajišťuje specifický aplikátor.

Návod na použití: Aplikujte na vlhké vlasy pfiímo ke kofiínkům vlasů. Jemně vmasírujte ke kořínkům a do vlasů. Pokračujte ve finální úpravě vlasů.

KOUPIT

Objemový posilující spray

Objemový posilující spray

Zvedá vlasy po celé délce. Posiluje, nezatuhuje. Propůjčuje vlasům extra objem, sílu a lesk.

Stylingový paměťový efekt zachovává dlouhotrvající tvar celého účesu. Nová patentová ThixelTM Objemová technologie s podpůrnými mikročásticemi proniká do vlasu, posiluje vlas po celé délce a zanechává vlasy hebké na dotyk. Ceramidy dále vlasy posilují a obnovují jejich přirozenou strukturu. Ultra čiré složení zajišťuje snadnou aplikaci.

Návod k použití: Po použití Amplify Rootlifteru nastříkejte rovnoměrně na délky ručníkem prosušených vlasů (ze vzdálenosti 20-25 cm). Vlasy rozčesejte a vyfoukejte

KOUPIT

 

amplify - Pečující fluid pro hustotu a objem

amplify - Pečující fluid pro hustotu a objem

Dodává vlasům hustotu. Zvětšuje průměr vlasů, nezatužuje. Propůjčuje lesk a plnost. Nová patentová ThixelTM Objemová technologie s podpůrnými mikroačsticemi proniká do vlasu, posiluje vlas po celé délce a zanechává vlasy hebké na dotyk.

Intenzívní péče komplexu ceramidů a sojových proteinů obnovuje přirozenou strukturu vlasu, vyživuje a posiluje je. Vlasy jsou vyrazně hustější, silnější a zdravější.

Návod k použití: Po použití Amplify Rootlifteru ke kořínkům aplikujte rovnoměrně do délek do ručníkem prosušených vlasů. Neoplachujte.

KOUPIT

 

| | Nahoru  ↑