Nacházíte se zde: Úvod > Hydrathérapie

Hydrathérapie

Pro suché vlasy. Vlasové terapie pro hydrataci a  snadnou úpravu vlasů. Biolage Hydrathérapie dodává suchým vlasům hydrataci, hebkost a  usnadňuje jejich úpravu. Je obohacena o  výtažky z  mořských řas, šalvěje, pšeničných klíčků a  blahodárně působící aloe vera, a  díky tomu vlasy hydratuje, vyživuje a  obnovuje jejich přirozené zdraví.

Výsledkem jsou hebké, lesklé a  zdravé vlasy. Aloe vera – hydratace a snadná úprava. Mořské řasy – hydratace a lesk. Citronová tráva – hebkost a uhlazení vlasu.

Můžete zakoupit v  Salonu Biolage nebo objednat v našem elektronickém obchodě Kosmetika Biolage

Hydrathérapie Šampon

Hydrathérapie Šampon

Pro suché vlasy a snadnou úpravu.

Výtažky z šalvěje a pšeničných klíčků jemně čistí a pečují o vlas, mořské řasy
a citrónová tráva obnovují přirozenou vlhkost vlasu, navrací mu hebkost a lesk od kořínků ke konečkům.  Pro normální až suché vlasy.

Návod k použití: Naneste na mokré vlasy a jemným masírováním vytvořte pěnu. Opláchněte. Naneste Biolage Hydrathérapie balzám. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.

KOUPIT

Hydrathérapie Pečující balzám

Hydrathérapie Pečující balzám

Pro suché vlasy a snadnou úpravu.

Výtažky z mořských řas a rozmarýnu dodávají suchým vlasům citlivou péči a vlhkost pro zdravé a zářivé vlasy. Pro normální až suché vlasy.

Návod k použití: Po aplikaci šamponu Biolage Hydrathérapie naneste na vlhké vlasy. Nechte 1-3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.

KOUPIT

 

Hydrathérapie Denní tonikum

Hydrathérapie Denní tonikum

Pro suché vlasy a snadnou úpravu. Mořské řasy, chmel a mandle okamžitě dodávají vlasům potřebnou vlhkost, lesk a hebkost.

Výtažky ze slunečnicových semínek chrání vlas před sluncem a škodlivým vlivem okolí. Snazší úprava všech typů vlasů.

Návod k použití: Po aplikaci šamponu naneste rovnoměrně na vlhké vlasy. Neoplachovat. Pročesejte a upravte vlasy jako obvykle. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.

KOUPIT

Hydrathérapie Neoplachující tonikum

Hydrathérapie Neoplachující tonikum

Pro výživu a zcelení vlasů. Havajské mořské řasy a aloe vera hydratují vlas, dodávají mu hebkost a usnadňují úpravu.

Sojové proteiny pronikají do vlasu, zaručují jeho pružnost a ve spojení
s tvarujícími polymery vlas uhlazují a zabraňují třepení konečků.

Návod k použití: Naneste malé množství do vlhkých vlasů a upravte jako obvykle. V případě potřeby můžete nanést i do suchých vlasů.

KOUPIT

 

Hydrathérapie Cera-repair

Hydrathérapie Cera-repair

Intenzivní péče s ceramidy Pro suché vlasy a snadnou úpravu.

Vitamín E, extrakty z mořských řas a aloe vera intenzivně vyživují suchý vlas a dodávají mu potřebnou vlhkost a hebkost. Jedinečný komplex proteinů, ceramidů a výtažků z citrusových plodů dlouhodobě obnovuje sílu a hebkost vlasů.

Návod k použití: Umyjte vlasy šamponem Biolage Hydrathérapie. Aplikujte obsah celé tuby Cera-Repair do vlasů. Nechte působit 3-5 minut. Opláchněte. Krabička obsahuje 5 aplikací, 1aplikace = 15ml

KOUPIT

Hydrathérapie Cera-Repair pro4

Hydrathérapie Cera-Repair pro4

Vitamín E, extrakty z mořských řas a aloe vera intenzivně vyživují suchý vlas a dodávají mu potřebnou vlhkost a hebkost.

Jedinečný komplex proteinů, ceramidů a výtažků z citrusových plodů dlouhodobě obnovuje sílu a hebkost vlasů. JEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.
 

| | Nahoru  ↑