Nacházíte se zde: Úvod > Novinky > Vlasová kůra proti vypadávání vlasů - BIOLAGE Aminexil

Vlasová kůra proti vypadávání vlasů - BIOLAGE Aminexil

Přinášíme Vám v našem Salonu Biolage novinku z řady MATRIX BIOLAGE: Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů - Aminexil (02.09.2010)

Dlouholetý výzkum prokázal, že hlavní příčinnou vypadávání vlasů je abnormální nahromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, což způsobuje nedostatečné vyživení vlasového kořínku, jeho ztenčení a následné vypadnutí. Patentovaný aminexil ® prodlužuje životní cyklus vlasů. tato technologicky pokročilá formule působí proti hromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, které zabraňuje „dušení“ vlasů a následnému permanentnímu vypadávání vlasů. současně pomáhá udržovat hustotu vlasů a vede k posílení ztenčujícíh se vlasů. vlasy jsou jemné, hladké a plné objemu.

Použití: Aplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. nasaďte aplikátor a jemně vmasírujte objem jedné celé ampulky ke kořínkům. Pracujte po částech a postupně masírujte pokožku hlavy. Neoplachujte. Pokračujte ve finální úpravě jako obvykle. Pro maximální účinek používejte jednu ampulku každý den po dobu 6 - 8 týdnů nebo alespoň třikrát týdně. Pro dlouhodobý účinek kúru opakujte dvakrát ročně. Jedno balení intenzivní kúry aminexil obsahuje 10 ampulek. 10x6 ml

V našem salonu můžete zakoupit jednotlivé ampule, celé balení, nebo si nechat kůru aplikovat našimi kadeřnicemi.

Vlasová kůra proti vypadávání vlasů - BIOLAGE Aminexil


| | Nahoru  ↑